Nowe Mieszkania przy ulicy Piaskowej

Zapraszamy do obejrzenia

 

TEL: 604 208 370

Pola oznaczone * są wymagane.

Witamy na stronie Rema Developer.

Oferujemy do sprzedania w stanie developerskim mieszkania i lokale usługowe.

Kamienica jest położona przy ulicy Piaskowej 20, na rogu z ulicą Kubika.

    Budynek jest wybudowany z bloczków ceramicznych i dodatkowo docieplony warstwą izolującą o grubości 15 cm, co zapewnia komfort użytkowania w zimie. Dodatkowo w całym budynku znajdują się okna o bardzo wysokim poziomie izolacji cieplnej i akustycznej. Wszystkie lokale są wykonane w najwyższej technologii. Każdy z mieszkań jest wyposażone w ogrzewanie podłogowe i piec gazowy kondensacyjny - redukujący koszty ogrzewania do minimum. Dodatkowo w każdym mieszkaniu znajdują się instalacje z internetem, kablówką i domofonem z kamerą przy wejściu. Każde mieszkanie jest wykończone gładziami gipsowymi, co zapewnia komfort użytkowania. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska w cenie mieszkania.

    Dodatkowo mieszkania znajdujące się na drugim piętrze posiadają wydzielone poddasza, które można zagospodarować na dodatkowe pomieszczenia. Cena poddasza jest w cenie mieszkania.

 

    Do każdego z mieszkań prowadzi gustwownie wykończona klatka schodowa z centralnym domofonem, dostępna tylko dla mieszkańców.

 

Serdecznie zapraszamy do wizyty i obejrzenia nieruchomości.

TEL: 604 208 370